Uncategorized

Tuzlama Çorbası Ankara’da Han Çorbada İçilir

Tuzlama Çorbası İstiyorsanız Ankara Çorbacısı Olarak  7/24 Hizmetinizdeyiz

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde bulunan İyilik Çorbacısı Han Çorba, haftanın 7 gün 24 saati hizmetinize açık şekilde Tuzlama Çorbasıyla sizleri beklemektedir. Tuzlama çorbası sayılı ustaların bildiği geleneksel bir yöntem ile yapılmaktadır. Kelle Paça çorbasının tek bir farkı vardır; Şırdan parçaları hiç kullanılmadan yapılır.

Tuzlama çorbasında, kellenin kendi suyunu asla kullanmıyoruz. Tarifimizi, işkembe ile şırdanın özünden elde ettiğimiz ve tüm çorbalarımızda kullandığımız Sihirli Su içerisine dana kellenin dil ve yanak etini katarak hazırlıyoruz. Han Çorba diğer çorbacılardan farklı şekilde çorbayı diğer kendi suyu ile yapıyor. Tarifi kullandığını söyleyenlerde suyu ile yapanları bulmak pek mümkün değildir.

Bizi en çok zorlayan şeylerden biri müşterilerimizin alıştığı klişe tattır. Han Çorba olarak damak tadınıza uymak konusunda iddiamız olmasa da faydalarından yararlanmak isterseniz bizim usulümüz yani Han Çorba usulü ile denemenizi çok isteriz. Han Çorba günün her saatinde Ankara’da en yakın çorbacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmayı beklemektedir.

Tuzlama Çorbası Ankara’da Han Çorbada İçilir

Sakatat seven müşterilerimizin sevdiği Tuzlama Çorbası tam olarak bir şifa kaynağıdır. İçinde bulundurduğu mineral ve protein açısından zengin ve B12 vitamini ile birlikte besleyiciliği ile de bilinmektedir. Bağışıklığı destekler, kalp ve damar hastalıklarının önüne geçer ve metabolizmayı rahatlatır. Tuzlama Çorbasının tüm faydalarından yararlanmak istiyorsanız sizi İyilik Çorbacısı Han Çorbaya bekliyoruz.

Sizi ağırlamaktan ve hizmet etmekten onur duyarız. Tüm çorbalarımızın kendi hikayesi olduğu gibi sizlerle de bir hikayesi var. Han Çorba olarak bu anılarla birlikte size eşlik etmekten büyük bir keyif duyuyoruz. Sizleri Ankara’da Han Çorba’da bekliyor olacağız.

Tüm Çorbalarımız roka, maydanoz, turşu biber, yaz aylarında kuru soğan, kış aylarında karpuz turp; Han Çorba’nın Özel Ezmesi ve Han Ekmeği ile birlikte servis edilmektedir. Özel tarifimizle hazırladığımız çorbalarımızı tatmanız için Ankara Pursaklar Esenboğa Havalimanı Yolu üzerinde 7/24 açık olan restoranımıza, siz değerli müşterilerimizi bekliyor ve onlara hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize de her türlü çorbayı tüm titizliğimiz ve ustalarımızın lezzet tarifleri ile buluşturuyoruz. Han Çorba olarak yaptığımız her şeyi aşk ile yaparken sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Tuzlama corbasi 02 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı tuzlama çorbası ankara

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube