Paket Servis

Saray Paket Servis Ramazan

Ramazan 2021 ‘de iftarlara devam ediyoruz.

Ramazan 2021 ‘de iftarlara devam ediyoruz. Her gün ve günün her saati evlere ve iş yerlerine sipariş verebilirsiniz. Han Çorba lezzetini; sıcacık çorbalarınızı ve pidelerinizi paket servis olarak kapınıza kadar getiriyoruz.

Ayrıca korona virüse karşı vücut direncini güçlü tutmak gerektiğini biliyor ve bağışıklık sistemini artırdığı bilinen çorbalarımızı en temiz ve lezzetli şekilde hazırlıyoruz. Meşhur Kazan işkembesi, kelle paça çorbası, ayak paça çorbası, tavuk suyu çorba, şırdan çorbası, tuzlama çorbası ve damar çorbası dışında yalnızca Han Çorba’da bulabileceğiniz Han Atom Çorbası’nı siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ramazan 2021 Han Çorba lezzetiyle tanışmamışsanız bir an önce tanışmanız için, tanışmışsanız da bu sıcacık lezzete ara vermemeniz için telefonla sipariş verebilirsiniz. Korona virüs günlerinde müşterilerimizle aramıza fiziksel mesafeden fazlasını girmeyi istemeyiz. Pursaklar, Altındağ ve Aydınlıkevler civarındaki siparişlerinizi mümkün olan en sıcak haliyle ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.