Han Çorba Günlüğü

Pizza’ya Savaş Açtık: Ankara’da Han Pide

Pursaklar han pide

Pizza’ya Savaş Açtık: Ankara’da Han Pide

Pizza’ya savaş açan Ankara Han Pide Salonu özellikle lezzetli pideleri ve güler yüzlü ve samimi hizmetleriyle Ankara bölgesinde uğramanız gereken lezzetli tatların yer aldığı bir işletmedir. Pide tarihin eski zamanlarından Anadolu geleneğinin en güzel tatlarından biridir. Birbirinden farklı pide çeşitleriyle sizlere lezzetli bir yemek deneyimi sunuyoruz.

Pizza gibi hazır ürünlere savaş açan işletmemiz, gelecek nesillere Anadolu’nun en güzel tatlarından biri olan pide çeşitlerini sunuyor. Pidelerimizi günün her saatinde çıtır, taze bir şekilde yiyebilirsiniz. İşletmemize gelen misafirlerimize yaptığımız sunum ve hizmetle misafirlerimizin masadan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Ankara’daki eviniz ve anne yemeği hissi yaratan tatlarımızla sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyeti duymaktayız.

Pizzaya savaş açtık - han pide han çorba'da
Han pide 1 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı pizza

Ankara Han Pide Geleneksel Tatlarla Buluştuğunuz Yer!

Ankara Han pide pizza gibi ürünlerin dışında orijinal Anadolu tatlarının organik ve taze, sağlıklı ürünlerle hazırlandığı bir işletmedir. İşletmemizde birçok pide çeşidini misafirlerimize sunmaktayız. Ramazan pidesi, yumurtalı pide, kıymalı pide, ıspanaklı ve daha birçok pide çeşidini siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Ankara pidecisi olarak Havalimanı yolunda sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Pide çeşitlerimiz çıtır, taze ve yanında salata ve çeşitli lezzetler eşliğinde sıcacık bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Pide yeme deneyimini lezzetli bir şekilde yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Pideyi sıcak bir şekilde yedikten sonra ağzınızda dağıldığını hissedecek ve müthiş bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız. Ankara Han Pide misafir memnuniyetinin hat safhada olduğu bir işletmedir. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan şeref duyarız.

Ankara Han Pide Müthiş Lezzetleriyle Damak Tatlarınızı Şenlendiriyor!

Ankara Han pide hazır pizza ürünleri gibi dondurulmuş ya da katkı maddesi içeren ürünleri misafirlerine sunmamaktadır. İşletmemizdeki tüm lezzetler günlük taze alınmış gıdalar ile hazırlanmaktadır. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan sıcak ve taze pidelerimizden istediğiniz çeşidi zengin menümüzden isteyebilirsiniz.

Lezzetli, hızlı ve güler yüzlü servisimizle müthiş bir yemek deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. İşletmemiz ayrıca askıda yemek, çorba pide gibi sosyal farkındalık gelenekleriyle ihtiyaç sahiplerinin karnını doyurması ve küçükte olsa mutlu olmasını sağlıyor. Bu anlamda işletmemize gelen misafirlerimizi bu güzel geleneğe ortak ediyoruz.

Pizzaya savaş açtık - han pide han çorba'da

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor. Ankara’da Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube