Uncategorized

Onur Özdemir & Han Çorba

Onur Özdemir & Han Çorba

Onur Özdemir, kimdir merak edenler “Han Çorba” başlığıyla kolaylıkla bulabileceklerdir. Pursaklar, Ankara’ da iyilik çorbacısı olarak çalışmaktadır. Gıda sektöründe, zorlu bir yol seçerek sakatat ürünlerini şifa niyetiyle ve gururla sunmaktadır.

Onur Özdemir, 2016 yılında baba desteğiyle kurduğu Han Çorba işletmesinde yılların tecrübesiyle yolculuğuna devam ediyor. Sadece yemek yapmakla yetinmeyen Onur Özdemir, sosyal sorumluluk projeleriyle de sektöre öncülük etmektedir. 3,5 milyon mavi kapak toplamış ve teslim etmiş bulunmaktadır. Bugün yolculuğuna marka çorbacı olarak devam eden Onur Özdemir vefa sosyal destek ekibiyle çalışmaktadır.

Han çorba mavi kapak kampanyası tamamlandı

Han Çorba Nerede?

Han Çorba uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Onur Özdemir ve en büyük desteği babası tarafından kurulmuştur. Ankara Pursaklar’ da bulunan Han çorba iyilik çorbacısı olarak anılmaktadır. Mavi kapak kampanyası, askıda çorba ve engelleri kaldırabilmek için çaba harcamaktadır. Halen okullarla iletişim kurarak kampanyasına devam eden Han Çorba, 150kg kapakla bir tekerlekli sandalye alınabildiğini söylüyor. Bir akülü araba alabilmek için ise 3,5 ton mavi kapak gerektiğini ifade ediyor. Bu konuda çevresinden destek beklemektedir.

Ayrıca Kızılay araçlığıyla kan bağışı kampanyasına da destek vermektedir. Başardıkları başaracaklarının teminatı olarak gören Onur Özdemir, Han Çorba markasıyla yoluna devam etmektedir. Sizin de yolunuz düşerse nefis lezzetlerinden tadabilir, bir güçsüze askıda çorba bırakabilirsiniz.

Onur özdemir ve i̇yilik çorbacısı han çorba

Mavi Kapak Kampanyası Nedir?

Mavi kapak kampanyası, sosyal sorumluluk projeleri arasında en çok bilinendir. Han Çorba bu konuda da hassasiyetini göstererek hem müşterileri hem okullar aracılığıyla mavi kapak topluyor. Kampanya içeriği mavi kapak kampanyası katılımı için 100 kapak getirene çorba ve tatlı ikramı yapıyor. Mavi kapak kampanyası teşviklerini artırmak için yürüttüğü çalışmalar çevresinden büyük destek görmektedir.

Han çorba mavi kapak kampanyasına ilaveten askıda çorba gibi uygulamalarıyla da ses getirmektedir. Pandemi döneminde hem ekibi hem kendi çabalarıyla yürüttüğü “sen evde kal çorba bizden” kampanyasıyla 65 yaş üstü bireylere ses vermiştir. Dört okulun sekiz sınıfında öğrencilere sosyal sorumluluk bilincini güçlendirmeyi amaçlamıştır. Onur Özdemir bu sayede 3,5 ton mavi kapak topladıklarını ifade etmektedir.

Han çorba pursaklar çok konuşulacak

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube