Uncategorized

Lezzetin Başkenti

Yöresel olarak bizim vazgeçilmez yemek çeşitlerimizden birisi çorbadır. Senelerdir bu alışkanlık devam etmektedir. Her sofranın olmazsa olmazı haline gelen çorbalar çeşitlilik yönünden de oldukça zengindir. Bu lezzetlerin piri olan Ankara Pursaklar da hizmet veren Han Çorba lezzetin sonuna kadar yaşanacağı bir restoran haline gelmiştir. Şifalı olan çorbaya sevgi ve daha nice güzellikleri katarak servis eden Ankara insanına hizmet veren Han Çorba lezzet ve kalite yönünden kıyaslanamayacak şekilde müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir. Sizde lezzeti yerinde deneyimleyip zevkini görebilirsiniz.

Çorba Lezzeti Ve Çeşitleri

Firma sahibi değerli Onur Özdemir tarafından 2016 yılında kurulup bu güne kadar lezzetli, kaliteli hizmetler sunan firma değer kazanmış bir yere varmıştır. Çeşit olarak 10 farklı çorbayı bünyesin de bulunduran firma farklılık sunmayı seven bir yapıdadır. Damak tadınıza düşkün ve çorba sevdalı biri iseniz mutlaka Onur Özdemir beyefendinin sunmuş olduğu hizmeti ve güzel tatları keşfetmenizi tavsiye ederiz. Özellikle işkembe çorbası çeşitlerin de sınır tanımayan ve lezzeti konuşturan bir ustalıkla sağlıklı ve yararlı çorba çeşitleri sunmaktadır. Çorba çeşidinin vatanı haline gelmiş değerli bir kuruluştur.

Han Çorba Ürün Yelpaze Çeşitliliği

Birçok işkembe çorbası çeşidini hizmete sunduğu gibi pide çeşitliliği ile de ön plana çıkmakta olan firma lezzeti her yönden tattırmaktadır. 10 farklı çeşitte de pide lezzeti sunan han çorba Ankara Pursakların göz bebeği haline gelmiş değerli bir firmadır. Bir çok lezzetli ürünleri tattıktan sonra üzerine lezzeti nefis olan tatlıları deneyerek damak lezzetini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Sırf açlığınızı gidermek için değil damak tadınızı güzelleştirmek istiyorsanız mutlaka Ankara Pursaklar han çorbaya uğramanız ve tadım yapmanız kesinlikle tavsiye edilir. Ziyaret ettiğiniz de müşteri memnuniyeti için gereken ilgi gösterilmektedir.

Han Çorba’nın Değerli Ziyaretçileri

Han Çorba’ya birçok değerli birbirinden güzel sanatçı ve insanlar ziyarette bulunmuşlardır. Onlarda birçok insan gibi o lezzeti yerinde tatmış ve memnun kalmışlardır. Bu lezzeti birçok tatmış ve damağına güzel bir nokta bırakmıştır. Sizde bu lezzetten mahrum kalmamak için en kısa zamanda ziyaret edip tatmanız tavsiye edilir.

7 24 acik corbaci - ankara'nın i̇yilik çorbacısı pursaklar pide

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.