Han Çorba Günlüğü

Kelle Paça Ankara’da Han Çorba’da İçilir

Kelle paça ankara han çorba

Kelle Paça Ankara ‘da Han Çorba’da İçilir

Kelle Paça Çorbası, adına kitaplar yazılabilecek kadar enfes bir lezzettir. Anadolu mutfağının vazgeçilmez çorbalarından biridir. Ankara şehrinde hizmet veren Han Çorba kelle paça çorbasını titiz ve hijyenik bir ortamda deneyimli aşçılarıyla hazırlayıp misafirlerine sunmaktadır.

Çorbalarımızı içerek kış aylarının soğuk gecelerinde içinizi ısıtabilirsiniz. Kelle paça çorbası koyunların kafa bölgesindeki etlerden yapılmaktadır. İçerisindeki doğal ve zengin besin değeri özellikle enfeksiyon hastalıklarına karşı oldukça olumlu sonuçlar sunmaktadır.

Han Çorba meşhur ve lezzetli kelle paça çorbasıyla damağınızda tat bırakacak ve Ankara’da çorba içmek istediğinizde aklınıza gelecek ilk çorbacı olacaktır.

Ankara çorbacıları arasında kelle paça çorbasını misafirlerimize ikram ederken lezzetli baharat ve yan gıdalarda enfes bir çorba içme deneyimini sizlere yaşatıyor ve Anadolu’nun zengin tatlarıyla siz değerli misafirlerimizi bir araya getiriyoruz.

Kelle paca blog 01 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı kelle paça, kelle paça ankara
Kelle paca blog 02 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı kelle paça, kelle paça ankara

Ankara Han Çorba’da İçtiğiniz Kelle Paça Çorbası Damak Tadınıza Hitap Eder!

Sakatat sınıfında olan kelle paça gelişim çağındaki çocuklar için oldukça yararlıdır. Zengin besin değerleri olan kelle paça çorbası kemik gelişimi için olumlu sonuçlar sunmaktadır.

Ankara Han Çorba tarafından hazırlanan kelle paça çorbası özellikle gece geç saatlerde tercih edilen ve ülkemizde geleneksel bir hale gelen çorbalardan biridir.

Kan değerlerini yükselten içerisinde çeşitli kalsiyum, protein, doğal yağlar, B12, fosfor vb. içeriklerin olduğu kelle paça birçok uzman tarafından da tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Farklı Sunum, Farklı Tat Ankara Han Çorba olarak Hazırladığımız Kelle Paça Çorbasında!

Kelle paça çorbası oldukça titizlik isteyen ve hazırlanma süresi oldukça meşakkatli olan bir çorbadır. İşletmemiz günlük taze ürünlerle; günün her saatinde siz değerli misafirlerine taze kelle paça çorba servisi sunmaktadır.

Karışık turşu, zengin yeşillik menümüz ile sizlere sunduğumuz kelle paça çorbamızın tadı damağınızda kalacak. Usta aşçılarımız tarafından yapılan ve güler yüzlü garsonlarımızca sunumu yapılan kelle paça çorbası Ankara Han Çorba da içilir.

Müşteri memnuniyeti, hijyenik ve kalite standartlarında hazırlanan ürünlerimizi siz değerli misafirlerimize en uygun şekilde sunuyoruz. Geceleri çorbacı arıyorsanız, Esenboğa havalimanı yolu üzerindeki Han Çorbayı ziyaret edebilir ve kelle paça çorbamızdan içebilirsiniz.

Kelle paça ankara han çorba

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor. Ankara’da Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube