Sosyal Sorumluluk

Kan Bağışı Hayat Kurtarır

07 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı kan bağışı,esenboğa havaalanı,ankara çorba

Kan Bağışı Hayat Kurtarır

Kan Bağışı, her sağlıklı bireyin yapması gereken bir sosyal sorumluluk görevidir. Unutmamalıyız ki, kan, üretilmesi mümkün olmayan tek ve yegane hayati sıvıdır!

Bizler, Han Çorba ailesi olarak, Kan Bağışı farkındalığı kazandırmak adına, dönem dönem Kızılay Kan Otobüsünü misafir ediyoruz ve çevremizde, kan bağışı yapmak isteyen dostlarımıza, misafirlerimize kan bağışı yaptıktan sonra çorba ve tatlı ikram ederek destek olmaya çalışıyoruz.

01

Bununla da yetinmeyerek, kan bağışı yapmak isteyen ancak aracı olmayan misafirlerimizin evlerine araç göndererek ulaşımlarını sağlıyor; kan bağışı, çorba ve tatlı ikramımızdan sonra evlerine geri dönmelerini sağlayarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İnanıyoruz ki, Türk Kızılayı’na kan bağışı yapmak ve her bağışta üç hayat kurtarmak bizlerin asli sorumluluklarından olmalıdır.

Han Çorba Kan Bağışı Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında bu güne kadar 153 ünite kan ve 12 kök hücre bağışı yapılmıştır.

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor. Ankara’da Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Ankara Pursaklar, Esenboğa Havaalanı yolu üzerindeki restoranımıza,
Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz.
Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube