Paket Servis

Han Çorba’da İftar Ramazan

Han Çorba’da İftar Ramazan

Han Çorba’da İftar Han Çorba ailesi olarak pandemiye büyük bir savaş açtık ve güçlü önlemler alarak Covid-19 virüsünün karşısında duracağımıza inanıyoruz! 1 Haziran’da sizlere yeniden hizmet etmeye başlamamızın ardından tam teşekküllü ve örnek bir pandemi yönetimine giriştik. Öncelikle gelen bütün müşterilerimizin ve çalışanların ateşini ölçüyor ve girişte ellerinizi dezenfekte ediyoruz. Çalışanlar olarak maske kuralına her zaman özen gösteriyoruz. Ayrıca masalar arasında mesafe bırakmakla yetinmedik ve her masaya cam bölme ekledik. Bu sayede aynı masada olduğunuz kişilerle bile aranıza bir koruyucu giriyor. Masalara da yalnızca tek kullanımlık servisler bırakıyoruz. Siz kalktıktan sonra da masanızı hemen dezenfekte ediyoruz. Herkesin temas edebileceği alışılmış menü vermeyip, temassız bir şekilde sipariş vermenizi sağlıyoruz. Tuvalet ve lavaboları da yarımşar saatlik aralarla dezenfekte ediyoruz.

Ankara’da Esenboğa havaalanı yolu üzerindeki tek İyilik Çorbacısı ve iddia ediyoruz ki en lezzetli çorbacı olarak hepinizin sağlığını önemsiyoruz. Korona virüs salgınına karşı köşelerimize çekilmeyip hem hayatımızı devam ettiriyor hem de en üst seviyede önlemler alıyoruz.

Sakatat çorbalarını en temiz ve özenli bir şekilde yaptığımız için bağışıklık sistemiyle de korona virüsüne karşı ayrı bir önlem alıyoruz. Kanıtlanmış çok fazla faydası olan sakatatı lezzetli bir hale getirdik. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan yaptığımız çorbalar bünyenizi kuvvetlendiriyor ve virüse karşı daha güçlü kalmanızı sağlıyor.

Han Çorba’da İftar

En yeni tariflerimizi görmek için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilir ve Pursaklar havalimanı yolunda bulunan restoranımızda yepyeni ve eşsiz tarfilerimizi deneyebilirsiniz. Her müşteri bizim için özel bir öneme sahiptir. Çünkü müşteri, Allah’ın bizim için ayırmış olduğu rızkı, kapımıza kadar getiren elçisidir.

Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş
Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.