Paket Servis

Han Çorba İftar ve Ramazan

Esenboğa havaalanı yolu üzerinde 7 gün 24 saat açık lokantamıza siz değerli müşterilerimizin havaalanı yolu üzerinden geçerken hizmet vermekten onur ve gurur duyarız.

Han Çorba İftar ve Ramazan

Han Çorba İftar ve Ramazan Ankara’da 2016 yılında bir baba ve bir oğul tarafından kurulan Han Çorba, ticari kaygılardan ziyade insanlık ve iyilik kaygısıyla hizmet vermek üzerine faaliyete geçmiştir. Bu yüzden Han Çorba, aynı zamanda “İyilik Çorbacısı” olarak da biliniyor.  Ankara Pursaklar’da Esenboğa Havalimanı yolundaki çorbacımızın menüsünde paça, işkembe, tuzlama, damar gibi sakatat çorbaları dışında mercimek çorbası ve ezogelin çorbası da bulunmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren işletmemiz, çorbacılığın en zor zanaatlerinden biri olan sakatatı en lezzetli halde sunuyor. Sakatat ile çorba yapmak büyük bir titizlik, özen ve ustalık gerektirir. Han Çorba ise bu konuda işini özenle yaparak sınırları aşmış ve bu kanıtlanmış biri sürü şifası çorbaların yanına yeni bir çorba eklemiştir: Kazan işkembesi. Yapımı oldukça meşakkatli ve çok az sayıda ustanın bildiği Kazan işkembesi, geleneksek yöntemle pişirilen bir çorbadır.

Han Çorba İftar ve Ramazan

Çorba dışında geleneksel pide ve sac kavurma da sunan işletmemizde lahmacun, kaşarlı pide, kıymalı pide ve kuşbaşılı pide dışında müşterilerimize bir de Han Pide sunuyoruz. Geleneksel yöntemlerle İtalyan pizzasına karşı olarak içini sevgiyle doldurduğumuz özel Han Pide’yi müşterilerimiz için 3 yıldır özel olarak geliştiriyoruz.

Han Çorba olarak aile işletmemize ailemiz gibi bakıyor, hiçbir ürünümüzde katkı maddesi kullanmıyoruz. Çorbalarımız ve pidelerimiz tamamen doğal ürünlerle yapılıyor. Müşteri bizim için yalnızca gelip geçici misafir değil; Allah’ın bizim için ayırmış olduğu rızkı, kapımıza kadar getiren elçidir.

Covid-19 pandemisi döneminde hijyene önem veriyor ve bu virüse karşı savaşarak galip geleceğimize inanıyoruz. Bunun için de hepimizin sağlığını düşünerek gereken önlemleri alıyoruz:

  • İçeri girdiğinizde ateşinizi ölçüyor ve dezenfektan ile ellerinizi arındırıyoruz.
  • Masadan kalktığınızda masanızı dezenfekte ederek siliyoruz.
  • Masada tek kullanımlık servisler kullanıyor ve bulaşıkları bir süre sirkeli suda bekletiyoruz.
  • Tuvaletlerimizi her yarım saatte bir ayrıntılı temizliyoruz.
  • Kimsenin yapmadığını yaptık ve bütün masalarımızı bölmelere ayırdık.
  • Personellerimiz her zaman maske takarak çalışıyor.

Ayrıca tüm bunlarla beraber iyiliği bir vazife biliyor ve evlere servis ya da lokantamızda içmek üzere askıda çorba hizmeti sunuyoruz. Küçük dostlarımız olan sokak hayvanlarına yemek ve su götürüyoruz. Kızılay kan otobüsünü davet ederek daha fazla insana kan ulaşmasını destekliyoruz. Mavi kapak projesini projesini bir üst noktaya taşıyor ve her renkten kapağı alıyoruz. Ayrıca 100 kapak gönderene çorba ikram ediyoruz. Uzaklardan gönderecek olan iyiliksever insanlar için de kargo ücretini biz ödüyoruz.

Han çorba i̇ftar ve ramazan
Han çorba i̇ftar ve ramazan
Han çorba i̇ftar ve ramazan