Basında Biz, Sosyal Sorumluluk

Han Çorba Yine Çok Konuşulacak

Han çorba pursaklar çok konuşulacak

Pursaklar’da hizmet veren ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile adından çok kez söz ettiren Han Çorba yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza atıyor. Kızılay’da azalan kan stoklarına kayıtsız kalmayan Han Çorba kan stoklarına destek olmak için Kızılay ile ortaklaşa bir kampanya başlattı.

Kan Ver, 3 Can Kurtar, Yemek İkramımız Olsun!

Kızılay ile yaptığı görüşmeler sonrası anlaşmaya varan Han Çorba işletmesinin sahibi Onur Özdemir 17 Mart Günü Kızılay Kan Bağış Aracı’nı Han Çorba işletmesinin olduğu noktada kan bağışı almasını sağlayacak. Peki Han çorba bu kampanyaya nasıl destek veriyor. Çoğu kişinin duyduğunda inanamayacağı bir şekilde destek verecek. Kızılay’a kan bağışı yapan herkese Han Çorba işletmesinde çorba ve tatlı ikramı yapılacaktır.

Ulaşım Sıkıntısı Çekenler de Düşünüldü

Daha fazla kan bağışı almak için tüm detayları düşünen Han Çorba işletmesi 17 Mart Pazar günü kan vermek isteyen ama ulaşım sorunu olan insanların Pursaklar çevresinden Han Çorba önüne ulaşması için servis imkanı da sağlayacak.

Arayan bağışçıları evlerinden alıp kan bağışı alanına getirecek işletme yetkilileri daha sonra yemeklerini ikram edip tekrardan evlerine ulaşmasını sağlayacak.

Han çorba pursaklar çok konuşulacak

Haberimiz (Kaynak) : Pursaklar Haber

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube