Paket Servis

Han Çorba Pursaklar İftar Sipariş

Han Çorba Pursaklar İftar Sipariş

Han Çorba ailesi olarak 2016 yılından beri müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sakatatları özenle seçerek tertemiz bir şekilde pişiriyor, saatlerce kaynatıyoruz. Hiçbir katkı maddesi olmayan şifalı çorbalarımız için Ankara Pursaklar’da Esenboğa Havaalanı yolunda her zaman açık olan işletmemize gelebilirsiniz. Han Çorba, Esenboğa Havaalanı’na giderken veya Ankara’ya geldiğinizde sizlerin rahat bulması adına kolay bir noktada, Esenboğa havalimanı yolu üzerinde konumlanmıştır. 24 saat açık işletmemize gelerek seyahatinizden önce sıcak bir çorba içebilir, seyahatinizin ardından da leziz yemeklerimiz ile karnınızı doyurabilirsiniz. Esenboğa havaalanı yolunda açık bir restoran arıyorsanız sizleri Han Çorba’ya davet ediyoruz.

Han Çorba Pursaklar İftar Sipariş Her yerde bulabileceğiniz sakatat çorbalarının dışında bir de çok kısıtlı bir bölgede ve çok az sayıda ustanın yapabildiği geleneksel Kazan işkembesi yapıyoruz. En zahmetli sakatat çorbalarının başında gelen Kazan işkembe çorbası, dev kazanlarda 7 saat kaynatılarak yapılır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen bu şifalı çorbadan içmek için Ankara’da havaalanı yolunda her zaman açık olan Han Çorba’ya gelebilirsiniz. Ayrıca çorba dışında sac kavurma ve pide çeşitlerimizi de her zaman deneyebilirsiniz.

Han Çorba Pursaklar İftar Sipariş

İşkembe severler için yine yapımı çok zor olan ve saatlerce kaynatılan tuzlama çorbası da yapıyoruz. İşkembenin daha iri tanelisi olarak da bilinen tuzlama çorbasının bilinen çok sayıda faydası vardır. Bu korona döneminde bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için sizleri, en leziz ve en temiz sakatat çorbaları denemeye, Ankara’da Esenboğa Havaalanı yolunda 7 gün 24 saat açık olan Han Çorba’ya bekliyoruz.

Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş
Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.