Paket Servis

Han Çorba Ramazan Paket Servis

Han Çorba Ramazan Paket Servis

Han Çorba ailesi olarak korona virüs kısıtlamalarının arttığı bugünlerde de çalışmaya devam ediyoruz. Sizleri işletmemizde ağırlayamadığımız için üzülüyoruz, ama Han Çorba lezzetine ve kalitesine asla ara vermiyoruz. Her gün ve her saat verdiğimiz hizmet halen devam ediyor. Korona virüs önlemleri gereği bu dönemde yalnızca paket servislerle siparişlerinize en hızlı şekilde yetişiyoruz. Pursaklar, Esenboğa Havaalanı Yolu, Aydınlıkevler ve Altındağ taraflarına olan siparişlerinizi en hızlı ve sıcak şekilde kapınıza getiriyoruz. Ayrıca siz de ne zaman isterseniz işletmemizden gelip siparişlerinizi kendiniz alabilirsiniz.

Han Çorba’nın zengin menüsü paket siparişlerde de aynı şekilde ve aynı lezzet ile devam ediyor. Çorba menümüzde kele paça çorbası, ayak paça çorbası, damar çorbası, tuzlama çorbası, şırdan çorbası, işkembe çorbası, tavuk suyu çorba, ezogelin çorbası ve mercimek çorbası ile birlikte virüs savar adını da verdiğimiz Han Çorba’ya özel Han Atom Çorbası havaların soğuduğu bu korona günlerinde içinizi ısıtacak ve bağışıklığınızı güçlendirecektir.

Han Çorba Ramazan Paket Servis

Pide menümüzde de kıymalı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı pide, lahmacun ile beraber yine Han Çorba’ya özel bir buluş olan Han Pide vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet olarak siparişlerinizi bekliyor. Han Çorba Ramazan Paket Servis Ayrıca odun ateşinde pişirerek %100 dana antrikottan yaptığımız sac kavurma da damağınızda unutulmaz bir tat bırakacak.

4 seneyi aşkın süredir sizi işletmemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bütün dünyayı etkisi altına korona virüs nedeniyle bir süre sizleri ağırlayamayacak olsak da bu kez biz sizin kapılarınızı aşındırmak için hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzaktan hizmet vermek zorunda olduğumuz bu korona günlerinin herkes gibi bir an önce bitmesini diliyoruz.

Her gün ve günün her saati evlerinize ve iş yerlerinize sipariş verebilirsiniz. Han Çorba, 7 gün 24 saat sizlere bir telefon kadar uzak. Korona virüs önlemleri süresince paket siparişleriniz ve işletmeden al götür seçenekleriyle hızımızı kesmeden, kalitemizden ve temizlikten ödün vermeden hizmetimizi sürdürüyoruz. Birbirinden lezzetli ve şifalı çorbalarımız ve pidelerimiz 7/24 bir sipariş kadar yakın.