Uncategorized

Han Çorba Mavi Kapak Kampanyasında İlklere İmza Atıyor

Ankara Pursaklar ilçesinde bulunan Han Çorba ve çok değerli işletmecisi Onur Özdemir’in başlatmış olduğu Mavi Kapak Kampanyası’nda ilklere imza atmaya devam ediyor. Topladıkları plastik kapaklarla insanlara umut olmaya devam ederken Han Çorba bu kampanya sürecinde desteklerini hiçbir zaman eksik etmiyor.

Onur Özdemir’in amacı olan rekor sayıda kapak toplamaktır. Ankara’da böylesine bir çalışma ve Han Çorba’nın kendisine olan inancı sayesinde çok kısa sürede mavi kapak toplanıp ihtiyaç sahiplerine akülü ve tekerlekli sandalyelerini teslim etmeyi kendine bir görev olarak görüyor. Bu sayede topladıkları 2,5 tonun üstündeki mavi kapağın giderek artması ihtiyaç sahipleriyle Onur Özdemir aracılığı ile katkıda bulunmaya devam ediyor.

Birçok konuda ilke imza atan Han Çorba plastik kapak toplama kampanyasında gelen müşterilerini, okulları, öğrencileri, velileri ve birçok alanı birlikte düşünüp ortak bir şekilde mavi kapak kampanyasında birçok sorumluluk üstlenmiştir.

Mavi Kapak Kampanyası İle Han Çorba Çocuklara Güzel Alışkanlıklar Kazandırıyor

Ankara ‘da bulunun Han Çorba bu konudaki duyarlılığı ile birçok işletmeye ilham olmaktadır. Bu şekilde neredeyse tüm Ankara’da Pursaklar ilçesinde Han Çorba insanları geri dönüşüme teşvik etmektedir. Han Çorba 100 mavi kapak toplayan herkese çorba ve tatlı ikram ediyor. Bu uygulama sayesinde deposunda biriktirdiği mavi kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne ulaştıran Onur Özdemir ihtiyaç sahiplerine topladığı mavi kapaklar sayesinde akülü ve tekerlekli sandalyelerini ulaştırıyor.

Okullarla iş birliğinde bulunan Onur Özdemir öğretmenler, öğrenciler ve velilerden olumlu dönüş alarak bunu “Öğrencilerimize geri dönüşüm konusunda alışkanlık ve bilinç kazandırmak istiyoruz.” şeklinde ifade etmiştir. Geleceği çocukların elinde gören Onur Özdemir okuldan, velilerden ve gerekli yerlerden izin aldıktan sonra Han Çorba’da onlara tatlı ve çorba ikram ediyor. Onur Özdemir “Onları birlik, yardım ve geri dönüşümle ilgili bilgi sahibi yapmak bizim için en önemlisi.” Diyerek çocuklara verdiği önem ve geleceğe karşı duyarlılığını ortaya koymuştur. Mavi kapak toplama kampanyasına herkesten destek bekleyen Han Çorba ve Onur Özdemir  “Şu ana kadar 4 okulda 8 sınıfta kapak topladık. 12 okul da sırada bekliyor.” şeklinde bahsetti. Onur Özdemir için engelli insanlara yardım etmek bir onurdur.

Han çorba mavi kapak kampanyasında i̇lklere i̇mza atıyor

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.