Paket Servis

Han Çorba İftar Yemekleri

Han Çorba İftar Yemekleri

Han Çorba İftar Yemekleri ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev almaktan gurur duyuyoruz. Ankara’da havalimanı yolunda bulunan işletmemiz insanlık görevini, ticari kaygılardan önde tutuyor. Mavi kapak, askıda çorba, sokak hayvanlarına yardım ve kan bağışı projelerimiz dışında covid-19 salgınının ilk günlerinde 65 yaş üzerine getirilen sokağa çıkma yasağı süresince yaşlılarımıza çorba ve pide ikramında bulunduk.

Han Çorba aile işletmesi olarak 2017’de askıda çorba uygulamasını hayata geçirdik ve büyüterek sürdürüyoruz. Sadece çorba değil, menümüzde bulunana her şeyi askıya ekleyebilirsiniz. Askıda yemek uygulamamızla sağ elin verdiğini sol el görmeden ihtiyaç sahiplerini misafir ediyor ya da imkanları yoksa çorbalarını adreslerine teslim ediyoruz. Alışıldık askıda yemek uygulamalarının dışına çıkarak, istenildiği takdirde yemeğimizi askıdan indirerek ihtiyaç sahipleri için kapı kapı geziyoruz.

İftar Yemekleri  Ayrıca pandemi yasaklarında sokağa çıkma yasağı olan yaşlılarımızı da düşündük. Etrafımızdaki 65 yaş üzeri vatandaşlarımızı tespit ettikten sonra her gün kapılarını çaldık, çorbalarımızdan ve yemeklerimizden ikram ettik.

Her insanın hayatı kıymetlidir. Bu yüzden Kızılay’ın kan bağış aracını dönem dönem misafir ediyor ve Pursaklar’da kan bağışı yapmak isteyen insanları teşvik ediyoruz. Kan bağışı yapan herkese çorba ve tatlı ikram ediyoruz. Yine bütün işlerimizde olduğu gibi yüksek tuttuk: kan bağışı için gelmek isteyip gelemeyen misafirlerimizi evlerinden alıyoruz, çorba ve tatlı ikramının ardından evlerine gönderiyoruz. Bu proje ile bir gün içerisinde 63 kan bağışı ve 3 kök hücre bağışı yapılmasına vesile olduk.

İftar Yemekleri

İyiliklerimize yalnız insanları değil, minik dostlarımızı da katmayı ihmal etmedik. Sokak hayvanlarına yardım projesiyle kedi ve köpeklere mama ve su götürüyoruz. Bütün sosyal sorumluluk projelerinde olduğu gibi burada da yalnızca kendimiz yapmak yerine sizleri de bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz. Özellikle küçük çocuklarımızın iyilik projelerine katılmalarını destekliyoruz. Sokak hayvanları için mama veya yemek kabı bırakıldığı belli olan görselleri gönderen çocuklarımızın paylaşımlarını Instagram hesabımızda yayınlıyor, bunu bir yarış haline getirerek çekiliş yapıyor, çocuklarımıza ve ailelerine çorba ikram ediyoruz.

Facebook ve Instagram hesaplarımızdan bizi takip ederek sosyal sorumluluk için “İyilik Çorbacısı” olarak üstlendiğimiz görevleri yakından takip edebilirsiniz. Dilerseniz siz de bir iyilik projemizde yer alarak çorbaya tuz katabilirsiniz.

İftar yemekleri
Whatsapp image 2020 06 17 at 15. 14. 36 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı i̇ftar yemekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.