Paket Servis

Han Çorba İftar Yemeği

Han Çorba İftar Yemeği

Han Çorba İftar Yemeği Han Çorba olarak menümüzü zenginleştirmek her zaman önceliğimiz olmuştur. Bir baba ve bir oğul olarak faaliyete geçirdiğimiz aile işletmemiz, sizlerin takdiri için her geçen gün kendisine bir şeyler katmaya çalışıyor. Artık müşterilerimizin alıştığı çorba, pide ve sac kavurma dışında farklı bir çorba ekledik menümüze: Virüs Savar. Evet, pandemi yılı olan 2020’de bağışıklık sistemimiz her zamankinden daha güçlü olmak zorunda. Sakatatın, sirkenin, sarımsağın ve acının bağışıklık sistemini güçlendirdiğini bildiğimizden yepyeni bir karışım yaptık ve meşhur Kazan işkembesini daha da günlendirdik. Bu orijinal lezzeti denemek için sizi Pursaklar’da havalimanı yolunda bulunan Han Çorba’ya davet ediyoruz.

Özel yemeklerimizden birisi de klasik İtalyan pizzasına karşı geliştirdiğimiz Han Pide. Özel hamuru olan bu benzersiz lezzeti bulmamız tam 3 yıl sürdü. Geleneksel odun ateşi ile pişirdiğimiz Han Pide’yi tatmanız için restoranımıza bekliyoruz.

Menümüzü zenginleştirmek için yalnızca ana yemekler eklemiyoruz. Tatlılarımız ve diğer yemeklerimiz dışında yepyeni bir ürün sunduk. Türkiye’nin en acı organik biberi olduğunu iddia ettiğimiz özel biberimizi 150 gramlık paketler halinde sizlere sunuyoruz. Acı deyip geçmemek lazım, bilimsel olarak kanıtlanmış birçok faydası olan acıyı sizlere en organik haliyle getirdik. Kansere, kolestrole, bulaşıcı hastalıklara, ağrılara ve mikroplara karşı çok güçlü olan acının sindirimi kolaylaştırıcı, iştah açıcı ve terlemeyi artıran etkileri de vardır.

Han Çorba İftar Yemeği

Han Çorba’nın eşsiz lezzetlerini denemek ve bağımlısı olmak için Ankara’da havaalanı yolundaki tek şubemize gelip misafirimiz olabilirsiniz. Siz müşterilerimiz, Allah’ın bizim için ayırmış olduğu rızkı kapımıza kadar getiren elçilerimizsiniz. Yemeklerimizde sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanıyor, hijyene son derece önem veriyoruz. Özellikle Covid-19 pandemisi süresince hijyene yalnızca mutfağımızda değil, işletmemizin her bir noktasında üst düzey önem veriyoruz. Neler yaptığımızı görmek için web sitemizi veya Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Han çorba i̇ftar yemeği
Ankara çorba