Paket Servis

Han Çorba Ankara İftar Vakti

Mavi kapak 4 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı ankara i̇ftar vakti

Han Çorba Ankara İftar Vakti

Han Çorba Ankara İftar Vakti sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev almaktan gurur duyuyoruz. Mavi kapak, askıda çorba, sokak hayvanlarına yardım ve kan bağışı projelerimiz dışında covid-19 salgınının ilk günlerinde 65 yaş üzerine getirilen sokağa çıkma yasağı süresince yaşlılarımıza çorba ve pide ikramında bulunduk.

Mavi kapak projesini alışıldık durumun dışına çıkardık. Engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde erişebilmesi adına bütün renklerden kapakları geri dönüşüm için kabul ediyoruz. Normalde 350 kg kapak ile bir adet normal tekerlekli sandalye; 3.5 ton kapak ile de bir adet akülü tekerlekli sandalye yapılabiliyor. Engelli vatandaşlarımızın tekerlekli sandalyeleriyle daha rahat hareket edebilmeleri ve sosyal hayatta daha aktif olmaları adına biz 3.5 ton kapak ile akülü sandalye yapmayı tercih ediyoruz.

Bu kampanyayı kuru kuruya yapıp, lokantamızın içine kapak kutusu koyup bırakmadık. Gönülden desteklediğimiz için öncelikle okullardaki çocuklara ulaşmayı hedefledik. Ankara’da birçok okula ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Rekor bir katılım ile yüksek sayıda tekerlekli sandalye yapımına katkı sağlamakla kalmıyoruz. Aynı zamanda ilkokul çağındaki çocuklarımızı da bu kampanyaya katılmaya teşvik ediyor; iyilik yapmaya ve onlara küçük yaştan sosyal bir sorumluluk bilinci kazandırmak istiyoruz.

Han Çorba Ankara İftar Vakti

Ankara’nın “İyilik Çorbacısı” olarak yine bununla da yetinmiyoruz ve 100 kapak getiren herkese restoranımızda çorba ikram ediyoruz. İlkokullarla yürüttüğümüz iş birliği neticesinde çocuklarımızdan 100 kapak aldık ve onlara sınıflarında sıcak çorbalarını ikram ettik. Sizler de biriktirmiş olduğunuz kapakları, Ankara Pursaklar’da Esenboğa havalimanı yolunda bulunan işletmemize getirdiğiniz takdirde hem engelli vatandaşlarımıza destek olabilir hem de Han Çorba’nın doğal ve şifalı çorbalarını içebilirsiniz.

Han çorba mavi kapak kampanyasında i̇lklere i̇mza atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.