Han Çorba Günlüğü

Han Çorba Ailesi

Han01 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı esenboğa

Han Çorba

Han Çorba ailesi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat güler yüzlü ve kaliteli hizmet verebilmek için işimizin başındayız. Ankara Pursaklar’da Esenboğa havalimanı yolunda her zaman açık bir çorbacı arıyorsanız sizleri mutlaka Han Çorba’ya bekliyoruz.

Günün her saati ve her gün aynı özenle hazırladığımız taze ve sıcak yemeklerimiz ile müşterilerimize hem güzel yemekler hem güler yüzlü bir hizmet hem de hijyenik bir ortam vadediyoruz. Han Çorba olarak hijyene artık her zamankinden daha fazla önem veriyor ve korona virüs tedbirleri gereği işletmemize adımını atar atmaz dezenfektanla karşılıyoruz sizleri. Masadan kalktığınızda ise masanızı titizlikle temizliyoruz ve masalarınızı cam bölmelere ayırarak sizleri en üst seviyede önlemlerle koruyoruz.

Han Çorba ailesi olarak, yapımı en zor ve en lezzetli çorbaları sizler için her zaman titizlikle hazırlayarak önünüze getiriyoruz. Pek az kişinin bildiği ve şifa kaynağı olan şırdan  çorbası yine pek az ustanın yapabildiği bir çorbadır. Han Çorba’da şırdan çorbası, gerektiği gibi en az bir gün boyunca temizlenerek hazırlanıyor. Ardından 8 saat kaynatıldıktan sonra en iyi haline geliyor ve içime hazır oluyor. Hayvanın en kirli yeri olduğu için, şırdan çorbasını yalnızca güvendiğiniz yerlerde içmenizi tavsiye ederiz. Ankara’da havaalanı yolunda her zaman açık olan Han Çorba’ya gelerek şırdan çorbasını gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

Han Çorba’da kendi özel çorbamızı da yapıyoruz. Han Atom Çorbası adını verdiğimiz bu şifalı çorbayı yaparken işkembe suyunun içerisine bütün sakatat tanelerini en iyi oranı bularak karıştırdık. Damaklarınızda lezzet patlamasını yaşatacağını bildiğimiz Han Atom Çorbası’nı içmek için Ankara Esenboğa Havalimanı yolunda 7 gün 24 saat açık olan işletmemize bekliyoruz. Her zaman açık olan işletmemizde her zaman aynı kaliteyi ve aynı tadı alabilirsiniz.

Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş
Han çorba pursaklar i̇ftar sipariş