Han Çorba -
Ankara'nın İyilik Çorbacısı

Han Çorba, Paradan çok insan kazanmaya çalışan, şifa dolu geleneksel lezzetimiz İşkembe ve benzerlerini, para için şifasız ve basit yöntemlerle hazırlayıp şifalı diye satanlara inat, bu tarihi yöntemi yaşatmak için 2016 yılında Ankara’da kurulmuş ve marka haline gelmiş bir “Ankara Çobacısı”dır.

Han Çorba, gölgesi yeten bir babanın desteği ve bulunduğu sektöre çok yabancı bir oğul olan Onur Özdemir tarafından, 2016 yılında, Pursaklar / Ankara’da kurulmuştur.

Büyük bir emek ve istek ile sektörün en zor işi olan sakatat ve türevlerini lezzetli bir hale getirmeyi başarmış; temizlikten asla ödün vermeyerek, alanında uzman sayılı ustanın elinden çıkan hakiki, katkısız kazan işkembesi ile yemek sektörüne şaşırtıcı bir giriş yapmıştır.

Kanıtlanmış sayısız faydası olan işkembe, tek bir şekilde sahip olduğu doğal şifayı insanlarla paylaşır: Han Çorba gibi çok az çorbacı tarafından bilinen ve kullanılan Geleneksel Yöntem ile yapılan İşkembe Çorbası ile…

Taş fırında pişirilen özel pidelerimiz ile birlikte “Pizzaya Savaş Açtık” sloganı ile sunduğumuz özel Han Pidemiz, Han Ekmeğimiz ve şifa dolu çorbalarımız ile çok değerli müşterilerimizi davet ediyor ve diyoruz ki:

Müşteri, Allah’ın bizim için ayırmış olduğu rızkı, kapımıza kadar getiren elçisidir…