Sosyal Sorumluluk

Askıda Çorba

Askıda çorba han çorba'da

Askıda Çorba Nedir?

Askıda Çorba, firmamızın başlatmış olduğu bir iyilik hareketidir!

Türkiye’de İlk Evlere Servis Edilen Askıda Çorba Var Sistemi 3 Yıldır Her Gün Devam Etmektedir.

Han Çorba ailesi olarak, Onur Özdemir önderliğinde Askıda Çorba hareketimiz ile ihtiyaç sahiplerinin içini ısıtıyor ve işletmemize çorba içmek için gelen misafirlerimizi bu farkındalığa ortak ediyoruz!

Askıda Çorba Demek;

  • İhtiyaç sahibi kimselere yemek ısmarlamaktır.
  • Firmamız bu kişileri burada misafir eder ya da gelme imkanı olmayanlara günlük kapı kapı gezerek yemeklerini ulaştırır.
  • İhtiyaç sahipleri rencide olmadan faydalanır. Hadiste olduğu gibi sağ elin verdiğini sol el bilmez.
  • İsteyen misafirlerimiz askıya dilediği yemeği asar.
  • Firmamız asmak istediğiniz çorba kadar sizin adınıza ekleyerek dağıtıma olduğu gibi askıya da katkı sağlar.

Askıda çorba geleneğimiz ile ihtiyaç sahiplerine standart müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin aynısını sunmaktayız. Bunun dışında misafirlerimize sunduğumuz çorbalarımız Anadolu’nun geleneksel tatlarıdır. Çorba eski tarihlerden beri Özellikle ülkemiz coğrafyasında, kültürümüz ve yemek kültürümüzün simgelerinden biridir.

Soğuk kış gecelerinde insanların sosyal yaşamlarında en çok tercih ettikleri çorba içme geleneği ülkemizde uzun yıllardır devam etmektedir. Han Çorba olarak çeşitli çorba türlerini titiz ve lezzetli baharatlarla hazırlayıp içinizi ısıtıyoruz. Misafirlerimize askıda çorba ile insanlara yardım edebileceklerini ve bu geleneği öneriyoruz.

Böylelikle işletmemizde ihtiyaç sahipleri rahatlıkla sıcak bir çorba içebiliyorlar. Bu gelenek ile toplumsal dayanışmanın sağlanacağına inanıyoruz. Han Çorba Ankara’da misafirlerine en lezzetli çorbaları sunmaktadır. Bu lezzetleri tatmak için bir çorbamızı içmeye bekleriz.

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor.

Ankara’da Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube