Han Çorba Günlüğü, Sosyal Sorumluluk

Askıda Çorba İle İhtiyaç Sahiplerinin İçini Isıtmaya Devam Ediyoruz!

Askıda çorba ankara han çorba

Askıda Çorba İle İhtiyaç Sahiplerinin İçini Isıtmaya Devam Ediyoruz!

Ankara Han Çorba müşteri memnuniyetini önemseyen, çorbacılık alanında Onur Özdemir önderliğinde titiz ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Askıda çorba ile ihtiyaç sahiplerinin içini ısıtıyoruz. İşletmemize çorba içmek için gelen misafirlerimizi bu farkındalığa ortak ediyoruz.

Askıda çorba ile insanların karnının doyması küçükte olsa mutlu olmalarını sağlıyoruz. Askıda çorba uygulamasını Ankara bölgesinde Han Çorba ilk başlatan işletmelerden biridir. Bu uygulamayı Onur Özdemir önderliğinde Ankara’nın diğer gıda ve hizmet işletmelerine örnek olacak bir davranış sergileyerek başlatmış durumdayız.

Askıda çorba ankara han çorba

Han Çorba olarak misafirlerimize Anadolu geleneğinin ve tarihi eski yıllara dayanan enfes tatlara sahip çorbaları sunmaktayız. İşletmemizdeki çorbalar gastronomi alanında deneyimli ve el lezzeti olan usta aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.

Askıda çorba pursaklar

Han Çorba Askıda Çorba Uygulamasıyla İhtiyaç Sahiplerine Kucak Açıyor!

İşletmemiz Askıda çorba uygulaması ile Anadolu’nun en eski geleneklerinden birini yıllar geçse bile yaşatmaya devam ediyor. Kültürümüzün en güzel örneklerinden biri olan yardımlaşmayı askıda çorba ile sağlıyor ve bu anlamda elimizden geleni yapıyoruz.

İşletmemize gelen misafirlerimizi bu farkındalıktan haberdar ederek, insanların yardımlaşmasını sağlıyoruz. Askıda ekmek ile başlayan bu uygulamayı askıda çorba uygulamasına çevirerek yardımlaşmayı Onur Özdemir öncülüğünde sağlamaktayız. Askıda çorba geleneğiyle soğuk günlerde insanların içini ısıtma gayretiyle bu yola çıktık. Han Çorba askıda çorba geleneğiyle insanların hem içini hem kalbini ısıtmaya devam ediyor.

Askıda çorba geleneğimiz ile ihtiyaç sahiplerine standart müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin aynısını sunmaktayız. Bunun dışında misafirlerimize sunduğumuz çorbalarımız Anadolu’nun geleneksel tatlarıdır. Çorba eski tarihlerden beri Özellikle ülkemiz coğrafyasında, kültürümüz ve yemek kültürümüzün simgelerinden biridir.

Soğuk kış gecelerinde insanların sosyal yaşamlarında en çok tercih ettikleri çorba içme geleneği ülkemizde uzun yıllardır devam etmektedir. Han Çorba olarak çeşitli çorba türlerini titiz ve lezzetli baharatlarla hazırlayıp içinizi ısıtıyoruz. Misafirlerimize askıda çorba ile insanlara yardım edebileceklerini ve bu geleneği öneriyoruz.

Böylelikle işletmemizde ihtiyaç sahipleri rahatlıkla sıcak bir çorba içebiliyorlar. Bu gelenek ile toplumsal dayanışmanın sağlanacağına inanıyoruz. Han Çorba Ankara’da misafirlerine en lezzetli çorbaları sunmaktadır. Bu lezzetleri tatmak için bir çorbamızı içmeye bekleriz.

Askıda çorba han çorba ankara

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor. Ankara’da Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube