Han Çorba Günlüğü

Ankara’da İşkembeci Demek Han Çorba Demektir!

0004 iskembe corbasi - ankara'nın i̇yilik çorbacısı i̇şkembeci, ankara

Ankara’da İşkembeci Demek Han Çorba Demektir!

Ankara’nın soğuk gecelerinde yolunuzu bulmanızı sağlayan, özellikle kış gecelerinin vazgeçilmezi olan işkembe çorbası,  Han Çorba da sizlere nefis bir şekilde sunulmaktadır.

İşkembeci adıyla Ankara’nın kış gecelerinde lezzetli bir çorba ile içinizi ısıtmak ve Anadolu’nun eski lezzetlerini tatmak için Han Çorba olarak bizi ziyaret edebilirsiniz.

İşkembe Çorbası ve İşkembeci Arıyorsanız, Han Çorba’yı Ziyaret Edin!

İşkembe halk dilinde memeli besi hayvanlarının midelerine verilen addır. Genel olarak koyun ve inek gibi besi hayvanlarının mide etinden hazırlanıp çorba haline getirdiğimiz bir üründür. Böylelikle Han Çorba tarafından leziz işkembe çorbası elde edilmektedir.

İşkembeci ankara i̇şkembeci han çorba i̇şkembe çorbası ankara pursaklar i̇şkembe çorbası
Iskembe corbasi blog 02 - ankara'nın i̇yilik çorbacısı i̇şkembeci, ankara

Ankara çorba denince insanların özellikle akşam ve sabahın erken saatlerine akla ilk gelen işletmelerden biriyiz. İşkembe çorbası bu topraklarda soluk alan herkesin tatması gereken ve birçok insanın midesine ve damak tadına hitap eden bir çorbadır.

Han çorba olarak bu ürünlerimizi hijyenik bir ortamda, Anadolu mutfağından yetişmiş profesyonel aşçılarımız eşliğinde hazırlamaktayız. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin içini ısıtmak üzere sizlere sunmaktayız.

Damak Tadınıza Hitap Eden İşkembe Çorbası, Ankara’da Çorbanın Adresi Olan Han Çorba’da!

Sabahçıların vazgeçilmezi kelle paça çorbası Han Çorba ’da her öğün sevilerek, kaşıkları doldurarak içiliyor. Aslında biz de sakatat çorbaları hem içilir hem yenir. Çorba yemek tabirini Han Çorba olarak kullandığımızda anlatım bozukluğu yapmamış oluruz. Üniversite sınavlarında kafa karıştıracak bir soru olabilir sakat çorbaları.

Ankara Çorba adresi olan işletmemizde işkembe çorbası içerisine sarımsak, limon ve sirke ekleyerek damağınızı yeni lezzetlerle ödüllendirebilirsiniz. İşkembe içinde pepsin adında bir madde mide asidini azaltır ve midenizi rahatlatır.

İşkembe çorbası özellikle soğuk mevsimlerde grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi hastalıklardan korunmak için bünyeyi güçlü tutmak için sarımsak eklenerek içilmesi tavsiye edilen bir üründür.

Ürünlerimiz sağlıklı, hijyenik ve lezzetli bir şekilde işkembeci derken akla ilk gelen işletmelerden biri olan Han Çorba’da sizlere sunulmaktadır.  Enfes bir işkembe çorbası içmek isterseniz, çorbanızın içerisine; sarımsak ve sirke eklemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca bu ürünler sağladığı lezzet dışında sağlığa oldukça yararlı olan ürünlerdir. Han Çorba müşteri memnuniyetine önem veren ve toplumsal farkındalığı önemseyen bir işletme olarak sizleri misafir etmekten memnuniyet duyar.

0004 iskembe corbasi - ankara'nın i̇yilik çorbacısı i̇şkembeci, ankara

Tüm çorbalarımızın sizlerle bir hikayesi var. Çorbalarımızla yaşanılan anılarımız var. Han Çorba olarak işimizden çok keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini, bize karşı samimiyetini görünce içimizi bir huzur kaplıyor. Han Çorba emrinizde. Bekliyoruz.

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekleriz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Facebook
Han Çorba Instagram
Han Çorba Youtube