Uncategorized

Ankara’nın En Lezzetli Kelle Paça Çorbasını Han Çorba’da İçin

Kelle Paça çorbasının her derde deva olduğunu duymayan kalmamıştır. Hem ana öğün olarak hem de sağlıklı bir atıştırmalık olarak günün her saatinde tüketilmektedir. 18. Yüzyıldan beri Türk mutfağının en özel çorbalarından olan kelle paça çorbasını bir de Han Çorba ’da deneyin.

Han Çorba Ankara’nın en meşhur çorbacılarından birisidir. Günün en işlek saatlerinde en lezzetli çorbaları siz müşterileri için hazırlıyorlar. Her tür damak zevkine hitap eden tüm çorba çeşitleri en lezzetli hali ile kaselerdeki yerini alıyor.

Han Çorbayı diğer restoran ve işletmelerden ayıran çok önemli özellikleri bulunuyor. Onur Özdemir işletmesinde olan firma lezzet ve kalite konusunda sabit bir çizgide ilerliyor. Her gün çıkarılan kelle paça çorbasını hep aynı lezzette yiyebiliyorsunuz. Bir gün aldığınız güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, gittiğiniz her an bulabiliyorsunuz. Günün hangi saatinde olursa olsun, her an aynı kalitede ve lezzette bir hizmet alabiliyor olmanız profesyonel bir yönetimin olduğunu sizlere gösteriyor.

Kelle Paça Ankara Pursaklar Han Çorba ‘da İçilir!

Ülkemizde kelle paça çorbasının çok ayrı ve özel bir yeri bulunuyor. Birçok kültürde sabah erken saatlerde ya da gece çok geç saatlerde bile keyifle tüketilen bu lezzetli çorbayı herkes aynı kalite ve lezzette hazırlayamıyor.

Kelle paçanın temizlenmesi, ütülenmesi ve en doğal şekilde çorba olarak hazırlanması gerçek anlamda ustalık istiyor. Han Çorba sizler için kelle paça çorbasını eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Kelle Paça çorbasının ülkemizde çok sevilmesinin ne tercih edilmesinin en önemli nedeni elbette çok sağlıklı ve faydalı olmasıdır. Kelle paça çorbasında bulunan kalojen, vitamin ve mineraller bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlıyor. Böylelikle özellikle kış mevsiminde karşınıza çıkabilecek her tür hastalık ve enfeksiyona karşı vücudunuzda bir direnç oluşturuyor.

Omega-3 bakımından da oldukça zengin olan kelle paça çorbası bazı damak tatlarına uygun olamayabiliyor. Ancak damak tadınıza uymasa bile şifa niyetine belirli aralıklarda tüketilmesi gerektiği uzmanlar tarafından da öneriliyor.

Her yaş grubu için tüketilmesi gereken Kelle Paça çorbasının Ankara’daki en önemli adresi Pursaklar Han Çorba olarak biliniyor.

Ankara’nın en lezzetli kelle paça çorbasını han çorba’da i̇çin

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube