Uncategorized

Ankara ‘da En Yakın Çorbacıyı Arayanlara Han Çorba

Ankara’nın hatta Türkiye’nin önde gelen işletmelerinden biri olan ve adından sık sık söz ettiren Han Çorba, Ankara’daki en yakın çorbacı diye sorulduğunda akıllara gelen ilk mekan. Onur Özdemir’in işletmeciliğini yaptığı Han Çorba, çorba severlerin en yakın uğrak noktası. Han Çorba gibi çok az işletme tarafından bilinen geleneksel yöntemlerle birlikte titizlikle hazırlanmış, lezzetli ve şifa kaynağı İşkembe Çorbasından, “Pizzaya Savaş Açtık” sloganı ile hazırlanan Özel Han Pide’sine, yemeye doyamayacağınız ikramlarıyla sizlere 7/24 hizmet sunuyor.

Han Çorba ustalarının büyük bir emekle ve içine sevgi katarak hazırladığı, Sihirli Su olarak da kendinden söz ettiren İşkembe Çorbasının şifaları ve faydaları defalarca kez kanıtlanmıştır. Titizlikle temizlenen hakiki, katkısız İşkembe Çorbamızı, işinde uzman olan ustalarımız tarafından sizlere sunuyoruz. Ankara’da 7/24 hizmete açık olan Han Çorba olarak giderek müşterilerimize en yakın uğrak noktası haline gelmekten büyük bir sevinç duymaktayız. Han Çorba ailesi olarak herkese en sağlıklı ve lezzetli çorbaları müşterilerimiz ile Ankara’da Han Çorba’da buluşturmak istiyoruz. Sizler için hazırladığımız her çorbanın sizler ile bir hikayesi ve anısı var.

Size En Yakın Çorbacı Ankara 7/24 Açık Çorbacı Han Çorba!

Yalnızca İşkembe Çorbası değil birçok çorba çeşidiyle damaklarda lezzetli bir tat bırakan Kelle Paça Çorbası, Tuzlama Çorbası, Mercimek Çorbası ve daha birçok çeşidiyle müşterilerimize Han Çorba olarak hizmet sunuyoruz. Kelle Paça Çorbası genelde çok klişe bir yöntemle hazırlanır fakat biz Han Çorba olarak sizlere değer veriyoruz ve Kelle Paça Çorbamızı kendi suyuyla hazırlıyor, özenle ve hijyen ile sizlere sunuyoruz.

Çorbalarımızın yanı sıra odun ateşinde hazırlanan pidelerimiz ve tatlı yapmanın bir tutku, sanat olduğuna inandığımız tatlılarımızla da tüm müşterilerimizi Han Çorba’da buluşturmak istiyoruz.

7/24 hizmete açık olan Han Çorba ailesi olarak hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetli çorbalarımız ile sizlere Ankara’daki en yakın çorbacıyız. Han Çorba sadece çorba ile değil yaptığı yardımlarla da hem basın da hem de Ankara içinde kendini kanıtlamış bir çorbacıdır. Yaptığı çeşitli kampanyalar ile insanlara umut olmuştur.

Mavi Kapak Toplama Kampanyası, Askıda Çorba ve Sen Evde Kal Çorba Bizden gibi kampanyalarda adından söz ettiren Han Çorba ve Onur Özdemir’in de bu konudaki duyarlılığı dikkat çekmiştir.

Müşteri, Allah’ın bizim için ayırmış olduğu rızkı, kapımıza kadar getiren elçisidir.

7 24 acik corbaci - ankara'nın i̇yilik çorbacısı en yakın çorbacı

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube