Uncategorized

Ankara Çorbacı Arayanların Uğrak Noktası Han Çorba

Ankara’da Pursaklar ilçemizde bulunan, Onur Özdemir’in işletmeciliğini yaptığı 7/24 hizmet veren Han Çorba lezzetiyle ve samimiyetiyle Ankara’da çorbacı arayanların uğrak noktası haline gelmiştir. Sadece lezzetli oluşuyla değil, şifa kaynağı olan İşkembe Çorbası gibi çeşit çeşit çorbası ile adından söz ettiren işletmemiz Han Çorba her daim hizmet vermektedir.

Geleneksel yöntemlerle hazırlanan İşkembe Çorbası dananın en kirli bölümü olan işkembesi hiçbir katkı maddesi kullanılmadan veya terbiye yapmadan tüketilebilecek hale getirilir ve süt kadar beyaz olan Sihirli Şifalı Suyu elde edilir.

Faydalarından yararlanmanız için özenle, kendi suyu ile hazırlanan Kelle Paça Çorbası ve farklı bir çorba çeşidi olarak Tuzlama ÇorbasıTuzlama Çorbasını, Kelle Paça Çorbasından ayıran tek bir fark vardır: Tuzlama Çorbasında dana işkembenin orta kısımları küp küp, iri taneli doğranarak çorbaya eklenir ve şırdan parçaları hiç kullanılmaz.

Kelle Paça Çorbasında ise şırdan parçaları kullanılır. Bu farklar Tuzlama Çorbasına da, Kelle Paça Çorbasına da farklı bir tat veriyor. Deneyenlerin tekrar tekrar tatmak isteyeceği lezzetler olarak sunuluyor. Han Çorba klişe yöntemlerle hazırlanan diğer işletmeciler gibi değil, geleneksel yöntemleri ve tarihi yaşatmak amacıyla gerçekten “şifa” kaynağı olan çorbalarıyla, tüm çorba severlerin bildiği ve adından sık sık söz ettiren bir marka haline gelmiştir.

Ankara Çorbacı Denilince Size En Yakın Çorbacı Han Çorba

Han Çorba yalnızca çorbalarıyla değil pideleri ve tatlılarıyla da bilinen ve sevilen bir işletme. İçine sevgimizi kattığımız çorbalarımızı büyük bir özenle ve hijyenle sizlere sunmaktan büyük bir keyif duyuyoruz. Çorbalarımızın yanında tamamen doğal ve taze ikramlarda bulunuyoruz.

Büyük bir emek ve istek ile sektörün en zor işi olan sakatat ve türevlerini lezzetli bir hale getirmeyi başarmış; temizlikten asla ödün vermeyerek, alanında uzman sayılı ustanın elinden çıkan hakiki, katkısız kazan işkembesi ile yemek sektöründe önemli bir noktaya ulaşan Han Çorba olarak çorbalarımızın bir tutku, sanat olduğunu düşünüyoruz.

Ankara’da sayılı olan çorbacıların arasından yükselmiş ve parmakla gösterilen bir işletme olarak size doğal ve sağlıklı çorbalar, odun ateşinde pişmiş pideler ve hafif ama lezzetiyle parmak ısırtan tatlılar hazırlamak bizim için para kazanmaktan çok daha önemli.

Ankara çorba han çorba pursaklar çorba

Haftanın 7 Günü 24 Saat sizleri bekliyoruz. Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sosyal Medya’da Han Çorba’yı Takip Etmeyi Unutmayın

Han Çorba Instagram
Han Çorba Facebook
Han Çorba Youtube